Första trailern till Need For Speed: Payback

[av_video src=’https://youtu.be/kc-OcOduEx0′ format=’16-9′ width=’16’ height=’9′]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]
I år är det dags för ett nytt Need For Speed och denna gången påminner det en hel del om en film, gissa vilken.

Nästa Need for Speed heter alltså Payback och är full med action och en story om ett gäng som ska få stopp på en kartell och som vanligt går inget som planerat.

Need For Speed: Payback släpps den 10:e november och kommer presenteras lite närmare under EA:s presskonferens på E3.
[/av_textblock]

[av_hr class=’default’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′]

[av_social_share title=’Dela med er’ style=” buttons=” share_facebook=” share_twitter=” share_pinterest=” share_gplus=” share_reddit=” share_linkedin=” share_tumblr=” share_vk=” share_mail=”][/av_social_share]

[av_comments_list]

Ivan Spoljaric
Ivan Spoljaric
Ivan Spoljaric är tech-entusiasten som grundade Teknikhype.se i början av 2013. Med över 20 års erfarenhet av produkt-testning brinner han för att ge ärliga recensioner och knivskarpa nyhetsanalyser inom gaming, AI och bilbranschen. När han inte skriver hittar du honom ofta framför kameran på Teknikhypes växande TikTok-kanal.

Fler nyheter